Ekskluzywne żyrandole

Ekskluzywne żyrandole
Ekskluzywne żyrandole
1 vote, 10.00 avg. rating (88% score)

Ekskluzywne zyrandole (10)Interesują Cię ręcznie robione przez młodych artystów krzesła lub zegary? Podobają Ci się ekskluzywne żyrandole, których pozazdrości Ci każdy wchodzący do mieszkania gość? Boisz się, że takie dodatki zrujnują Twój domowy budżet? Wcale nie muszą – oto rozwiązania.

Po pierwsze – targi. Nie chodzi tu o targi staroci, ale przestrzenie targowe do wynajęcia. Niektóre stanowiska wynajmują studenci i młodzi projektanci tworzący niezwykle inspirujące meble. Jako, że pracują oni nad stworzeniem swojej marki i zdobyciem klientów, zwykle dostaniemy u nich meble i dodatki w przystępnych cenach. Łatwo w ten sposób upolować na przykład oryginalną kanapę, która urządzi nam właściwie cały salon.

Po drugie – portale aukcyjne. Niektórzy zmieniają wystrój mieszkania co kilka miesięcy i chcę się pozbyć swoich poprzednich – niekoniecznie zniszczonych – mebli i dodatków. Możemy trafić na ekskluzywne żyrandole, meble od popularnych projektantów lub interesujące dodatki w bardzo atrakcyjnych – czasem wręcz śmiesznych – cenach.

Pozostałe nasze artykuły tematyczne o architekturze:

About